MATERIÁLY

Aby podlaha spolehlivě sloužila a byla krásná mnoho let, je třeba zvolit vhodný typ do konkrétního prostředí a zajistit odborný způsob pokládky. Při výběru podlahové krytiny by mělo být přihlédnuto také k místu jejího použití, síle zatížení a požadavku na náročnost údržby. Na výběr je celá řada možností: plovoucí podlahy laminátové, dřevěné třívrstvé podlahy, podlahy z přírodního linolea a korku, PVC a vinylové podlahy, koberce bytové, zátěžové, obkladové i kusové, čistící zóny, apod.

Plovoucí podlahy laminátové

Moderní podlahy vhodné do Vašich bytů, domů, kanceláří, přijímacích hal, apod. Vyznačují se snadnou údržbou, vysokou odolností, snadnou pokládkou bez nutnosti lepení pomocí mechanického zámku.

 

Dřevěné třívrstvé podlahy

Podlahy vhodné především do bytových prostorů a kanceláří, kde se předpokládá nižší zatížení. Jsou nenáročné na údržbu. U třívrstvých podlah je možnost renovace přebroušením.

 

Podlahy z přírodního linolea

Podlahy vyrobené z přírodních a rostlinných komponentů. Mají velmi dobré izolační vlastnosti. Vyznačují se vysokou odolností a dlouhou životností. Možnost použití do všech prostorů bez omezení. Velice vhodné pro alergiky.

 

Vinyly a PVC

Podlahy vhodné do všech Vašich prostorů. Velikost zatížení určuje odolnost a životnost podlahy. Nabízejí velké množství dekorů. Jsou hygienické se snadnou údržbou a dlouhou životností.

 

Podlahy z korku

Podlahy s velmi vynikajícími tepelnými a zvukovými vlastnostmi. Díky tomu je lze pokládat jak na podlahy, tak i na obklady stěn. Jsou hygienické a snadno se udržují.

Parketové vlysy (parkety)

Podlahy vhodné do všech Vašich prostorů. Provedeme také renovaci starých parket (broušení, lakování, voskování), včetně drobných oprav.
.

 

Koberce bytové

Koberce s nekonečnou paletou barevných odstínů a různým designem určené do Vašich bytů, domů, kanceláří a hotelů, apod.
.

 

Koberce zátěžové a obkladové

Koberce určené především pro vysoké zatížení a obklady stěn interiérů. Vhodné pro kanceláře, schodiště, chodby, společenské místnosti, hotely, prostory bankovních domů, apod.

 

Čistící zóny

Vhodné do všech vstupních hal, předsíní, zádveří, chodeb, apod. Zabraňují roznášení nečistot do dalších prostor (např. Capri, Matador).
.

 

Doplňky k podlahám

Součástí podlahových krytin jsou různé profily (lišty přechodové, ukončovací, soklové, apod.). Nezbytným doplňkem tohoto sortimentu je i stavební chemie (laky, tmely, lepidla, penetrace, údržbová chemie, apod.).